Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 14 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Deszczowy tydzień przed nami

Tydzień przyniesie opady deszczu, początkowo nawet deszczu ze śniegiem. Mimo silniejszego wiatru, najlepsza pogoda będzie na północy Polski. Ciepło nadejdzie w drugiej połowie tygodnia, w pierwszej kolejności na północy, a w weekend już w całym kraju. 

We wtorek zachmurzenie będzie umiarkowane i duże. Pod koniec dnia w regionie północno-wschodnim możliwe opady deszczu. Dość chłodno. Maksymalna temperatura w ciągu dnia wyniesie 6°C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni. 

W środę najwięcej chmur i opady deszczu na północy oraz w centrum, a  temperatura maksymalna wyniesie 7°C. Wiatr będzie umiarkowany, z kierunków północnych.

Czwartek przeważać będzie zachmurzenie całkowite lub duże i także należy spodziewać się opadów deszczu. W najcieplejszym momencie dnia temperatura w rejonie Łomży wniesie do 9°C. Wiatr będzie nadal słaby i umiarkowany i wiał będzie z północnego wschodu.

Na piątek meteorolodzy prognozują zachmurzenie umiarkowane i duże, miejscami przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 8°C. Słaby i umiarkowany wiatr wiał będzie ze wschodu i północnego wschodu.

W weekend powinno napływać ciepłe powietrze. Zachmurzenie będzie zmienne z padającym miejscami przelotnym deszczem, głównie na zachodzie kraju. W sobotę temperatura maksymalna wyniesie około 11°C. Niedziela będzie zdecydowanie cieplejsza, temperatura maksymalna wzrośnie do 18°C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, porywisty. W dalszym ciągu wiał będzie z kierunków wschodnich.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę