Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Sporo słońca w najbliższych dniach

Główne zdjęcie
Siemień Nadrzeczny

Początek tygodnia słoneczny. We wtorek i środę więcej chmur i słabe opady deszczu, ale nadal ciepło, do 11°C na północnym wschodzie. Od czwartku do niedzieli słonecznie, z nocnymi spadkami temperatury do -5°C i wzrostami w ciągu dnia do 7°C.

We wtorek i środę na północy kraju przemieszczać się będzie płytka zatoka niżowa ze słabnącym frontem okluzji, a w środę na południu niż znad południowych Niemiec. Przyniesie nam to więcej chmur i gdzieniegdzie opady deszczu lub lokalnie deszczu ze śniegiem. Jednak będzie dość ciepło. W dzień temperatura wzrośnie do około 11°C w rejonie Łomży. W nocy natomiast temperatura wyniesie od -2°C do 0°C.

Od czwartku do końca tygodnia  za sprawą wyżu z centrum w rejonie Zatoki Fińskiej powróci słoneczna i sucha pogoda, ale z mrozem w nocy. Będzie nieco chłodniej, gdyż z północnego wschodu napłynie do nas kontynentalna masa powietrza. W dzień temperatura na północnym wschodzie wzrośnie do około 4-5°C,  natomiast w nocy ponownie mróz do -4°C. Wiatr będzie na ogół słaby i umiarkowany, tylko w niedzielę okresami dość silny, lokalnie porywisty, z kierunków wschodnich.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę