Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Wniosek o ściganie dyrektora MOSiR w Łomży

W poniedziałek do Komendy Miejskiej Policji w Łomży wpłynął wniosek o ściganie Andrzeja M., dyrektora MOSiR-u w Łomży. Przyczyną jest pobicie przez dyrektora męża pracownicy Ratusza na balu charytatywnym w restauracji Amadeusz. W nocy z soboty na niedzielę przyjechała tam Policja, lecz wcześniej Andrzej M. uciekł. Pobitego odwiozła do szpitala karetka pogotowia ratunkowego.

Przypomnijmy, do „napaści” doszło przy toaletach w pobliżu schodów w restauracji Amadeusz - jak zrelacjonowali nam w niedzielę i poniedziałek uczestnicy balu i znajomi uczestników. Według  tych relacji, w nocy z soboty na niedzielę, wychodzący z łazienki dyrektor MOSiR Łomża Andrzej M. miał „rzucić się” na męża kierowniczki Centrum Integracji Społecznej w Ratuszu i pobić tego gościa na balu charytatywnym. Organizatorem zabawy była Fundacja L Sebastiana Jaworowskiego. 

Gorączka sobotniej nocy
Zdarzenie potwierdziła starszy inspektor Urszula Brulińska z KMP w Łomży. - O godzinie 1.40 w nocy z soboty na niedzielę funkcjonariusze łomżyńskiej Policji interweniowali w restauracji przy ul. Przykoszarowej – poinformowała nas w poniedziałek, 21. lutego. - Działanie dotyczyło naruszenia nietykalności cielesnej 38-latka, a domniemany sprawca oddalił się przed przybyciem funkcjonariuszy.

Artykuł 217 Kodeksu Karnego mówi, że ściganie za uderzenie człowieka, naruszenie nietykalności cielesnej odbywa się na wniosek poszkodowanego. We wtorek, 22. lutego, starszy inspektor Brulińska sprecyzowała, że "poszkodowany 38-latek złożył stosowne zawiadomienie", natomiast materiały o uszczerbku na zdrowiu 38-latka zostały przekazane do Prokuratury Rejonowej w Łomży. Dodajmy, że w związku z tą sprawą Policja w poniedziałek - jak określa st. insp. Brulińska - wykonywała czynności z obiema osobami.  

W rozmowach z 4lomza.pl uczestnicy balu charytatywnego Fundacji L nieoficjalnie wskazywali na agresję, z jaką dyrektor Andrzej M. rzucił się na poszkodowanego. Powalił go na posadzkę i okładał pięściami. Poszkodowany z urazami głowy został odwieziony przez karetkę do szpitala w Łomży. 

Nadal aktualne są pytania, co było powodem aż takiej agresji dyrektora Andrzeja M. z MOSiR-u w Łomży i czy była to tylko jedna przyczyna? Dlaczego dyrektor dużej miejskiej instytucji i bliski współpracownik prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego (Andrzej M. w skądinąd podejrzanych okolicznościach wygrał konkurs na dyrektora MOSiR-u) dopuścił się chuligańskiego czynu na balu charytatywnym, którego celem było zebranie pieniędzy na ratowanie chorego dziecka?

Marek Maliszewski

tel. red.: 86 2190 700, 696 145 146
e-mail: biuro@4lomza.pl

 

Dyrektor MOSiR Łomża pobił gościa balu charytatywnego

Miasto Obsadzamy Swoimi i Rodziną...

Prezydencki pupilek doi miasto

Polityka MOSiR padła. Sprzątaczka wygrała z dyrektorem

Z radnego na dyrektora MOSiR

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę