Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Dyrektor MOSiR Łomża pobił gościa balu charytatywnego

Dyrektor MOSiR-u w Łomży pobił męża pracownicy Ratusza i uciekł. Do zdarzenia miało dojść na balu charytatywnym w restauracji Amadeusz. Interweniowała policja i karetka pogotowia ratunkowego.

Do „napaści” doszło tuż przy toaletach, niedaleko schodów w restauracji Amadeusz - relacjonują uczestnicy balu. W nocy z soboty na niedzielę, jak przekazują obecni na wydarzeniu, wychodzący z łazienki dyrektor MOSiR-u Andrzej M. „rzucił się” na męża kierowniczki Centrum Integracji Społecznej w Ratuszu i go pobił. Interweniowała policja, a poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala.

 - O godz. 1:40 w nocy z soboty na niedzielę funkcjonariusze łomżyńskiej policji interweniowali w restauracji przy ul. Przykoszarowej – potwierdza zdarzenie Urszula Brulińska z KMP w Łomży. - Działanie dotyczyło naruszenia nietykalności cielesnej 38-latka, a domniemany sprawca oddalił się przed przybyciem funkcjonariuszy.

W rozmowach z nami uczestnicy balu nieoficjalnie wskazują na agresję, z jaką Andrzej M. rzucił się na poszkodowanego. Powalił go na posadzkę i okładał pięściami. Poszkodowany z urazami głowy został odwieziony przez karetkę do szpitala w Łomży. 

Co było powodem takiej agresji Andrzeja M.? 

Dlaczego dyrektor dużej miejskiej instytucji i bliski współpracownik prezydenta Chrzanowskiego (w podejrzanych okolicznościach wygrał konkurs na dyrektora MOSiR-u) dopuścił się chuligańskiego czynu na balu, którego celem było zebranie pieniędzy na ratowanie dziecka? 

Art. 217 kk mówi, że naruszenie nietykalności odbywa się na wniosek poszkodowanego. 

Marek Maliszewski

Tel. red.: 86 2190 700, 696 145 146

biuro@4lomza.pl

 

Miasto Obsadzamy Swoimi i Rodziną...

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę