Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

Pogoda na nadchodzący tydzień

Przed nami tydzień pogodowo zróżnicowany. Początek tygodnia pod znakiem zimowej aury ze słabymi opadami śniegu oraz znacznymi spadkami temperatury w nocy. Od środy do końca tygodnia bardziej pochmurnie z opadami deszczu i śniegu, na wschodzie nocami z temperaturą nieco poniżej i w trakcie dnia nieco powyżej 0°C.

Weekendowa aura sprzyjała zimowym spacerom. Szczególnie w niedzielę mieliśmy do czynienia z rozpogodzeniami. W nocy spadła temperatura, a najniższą -8,7°C stacja pomiarowa IMGW w Marianowie zanotowała w niedzielę o godz. 20. 

W poniedziałek pochmurnie z opadami śniegu przechodzącymi w deszcz ze śniegiem. Temperatura na północnym wschodzie od -3°C do 0°C.

We wtorek w całym kraju będzie pochmurnie z opadami śniegu na wschodzie i śniegu z deszczem. Możliwe oblodzenia. Temperatura w ciągu dnia w rejonie Łomży wyniesie powyżej 0°C. Wzrośnie prędkość i porywistość północno-zachodniego wiatru.

Od środy do końca tygodnia Polska znajdzie się na skraju niżu, którego ośrodek przemieszczał się będzie znad Morza Północnego nad Litwę. Zachmurzenie będzie duże z większymi przejaśnieniami i na wschodzie z opadami śniegu i śniegu z deszczem. W dalszym ciągu utrzyma się podział na cieplejszy zachód i chłodniejszy wschód. Temperatura w nocy do piątku na północnym - wschodzie powyżej 0°C. Z kolei w dzień będzie odpowiednio do 3°C. Wzrośnie prędkość wiatru oraz jego porywistość. Najbardziej powieje w piątek, wiatr w rejonie Łomży w porywach może osiągać 55 km/h.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę