Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ostrzeżenie o opadach śniegu i ochłodzeniu!!!

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku informuje, iż w woj. podlaskim i warmińsko -mazurskim występować będą nadal opady śniegu - w czwartek na ogół ciągłe, miejscami umiarkowanie silne a w piątek przelotne wywołujące śliskość pośniegową. W ciągu dzisiejszego dnia tj. 8.12.2005 rozpocznie się stopniowe ochłodzenie - temperatura obniży się do -1 , -2 st. , w nocy z 08/09.12 temperatura min od -2 do -5 st.

Dyżurny synoptyk meteorolog Barbara Jakubowska ostrzega, że zimno będzie też jutro - w ciągu (09.12) temperatura pozostanie ujemna a nocą z 09/10.12 spadek do ok. -6 , -8 st. co po okresie mokrej pogody spowoduje niebezpieczne oblodzenie dróg, jezdni i chodników. Powyższe warunki pogodowe będą zwiększać ryzyko wypadków drogowych.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę