Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@

Samochód wypadł z drogi

Uwaga ślisko. Na drodze 677 auto wypadło z drogi i dachowało. Na szczęście nikt nie został ranny, ale warunki na drogach momentami są trudne.

Kilka minut przed godz. 17 samochód jadący od Śniadowa w kierunku Łomży zjechał do rowu i wylądował na boku opierając się o drzewo. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Podróżujący pojazdem sami wyszli ze środka. Strażacy postawili auto na koła i odłączyli akumulator.

Policja ustala dokładne okoliczności zdarzenia.

Wieczorem warunki na drogach zapowiadają się trudne. Po przejściu wichury nad regionem przelotnie pada dość intensywnie śnieg. Ujeżdżony i zamarznięty na drogach, szczególnie bocznych, tworzy warstwę lodu. Główne drogi zostały posypane przez służby drogowe, ale wiele odcinków ciągle jest śliskich. 

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę