Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Brakiem maseczki zwrócił na siebie uwagę policjantów

Policjanci w Miastkowie zatrzymali mężczyznę, który w sklepie nie miał zasłoniętych ust i nosa. Okazało się, że 56-latka poszukiwał sąd.

W piątek, po godz. 17, policjanci z drogówki zwrócili uwagę na mężczyznę, który w jednym ze sklepów w Miastkowie nie miał zasłoniętych ust i nosa – informują policjanci. W trakcie sprawdzania 56-latka w systemach policyjnych okazało się, że jest on poszukiwany przez zambrowski sąd. Mężczyzna nie opłacił grzywny, która została mu wymierzona za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.
Aby nie trafić do aresztu mężczyzna opłacił grzywnę i został zwolniony.


źródło: KMP Łomża

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę