Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Wyższe ceny w Parku Wodnym

Od poniedziałku 10 stycznia 2022 roku wzrastają ceny w Parku Wodnym przy ul. Wyszyńskiego. Podwyżki sięgają 16 procent, a niektóre bezpłatne do tej pory usługi, mają swoją cenę.

Zasypywani jesteśmy doniesieniami o wzrastających cenach energii i paliw. Te przekłądają się na podwyżki poszczególnych usług. Prezydent Łomży w Zarządzeniu z 31. grudnia określił nowe ceny za usługi MOSiR-u. Najwięcej procentowo wzrosły ceny biletów ulgowych w weekendy i święta. Bilet ulgowy godzinny podrożał o 16,6% (2 zł) i od najbliższego następnego weekendu wyniesie 14 zł. Podobnie wartościowo podrożał także ulgowy bilet dwugodzinny i wynosić będzie 18 zł. Odpowiednie bilety normalne (weekendowe) od nowego roku wzrastają o niecałe 10% i tak bilet normalny godzinny wzrasta o 1 zł i wyniesie 17 zł, a dwugodzinny drożeje o 2 zł do 24 zł. 

Rodzinne wejście na basen wzrośnie o mniej niż 10%. W weekend godzinna wizyta na basenie kosztować będzie 35 zł, czyli drożej o 3 zł (9,37%). Bilet dwugodzinny drożeje o ponad 7% do 45 zł. 

Za korzystanie z basenu zaczną płacić osoby niepełnosprawne w stopniu znacznym oraz dzieci do 16 roku życia bez względu na rodzaj niepełnosprawności. Od 10. stycznia wejście dwugodzinne na basen tych osób kosztować będzie 2 zł. Niepełnosprawni w stopniu lekkim podobnie jak do tej pory korzystają z biletów ulgowych. Opiekun osoby osoby niepełnosprawnej posiadającej w orzeczeniu wpis o wskazaniach dotyczących konieczności stałej lub długotrwałej opieki lub pomocy innej osoby w związku ze znacznie ograniczoną możliwością samodzielnej egzystencji wchodzą bezpłatnie. 

Zasłużony Honorowy Dawca Krwi I stopnia, który do tej pory korzystał z basenu bezpłatnie, zacnie płacić 2 zł za dwugodzinny pobyt. Wprowadzono dodatkowe ograniczenie  ulg, czyli dotyczą one wyłącznie krwiodawców z Miasta Łomża. Tylko z Łomży zasłużeni dawcy krwi II i III będą mogli korzystać z biletów ulgowych. 

Nie zmieniają się ceny karnetów, ale niektóre inne usługi drożeją.

Bez zmian pozostają ceny za wynajęcie stadionu przy ul. Zjazd.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę