Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Botaniczna papeteria ślubna — trend, który nigdy nam się nie znudzi

Dlaczego kochamy papeterię ślubną z motywami kwiatowymi? Zachwyca nas estetyką, urokliwymi szczegółami, mnogością kolorów i dopasowaniem do różnych stylów. Botaniczne wzory na zaproszeniach i innych elementach papeterii ślubnej to jeden z lepszych motywów, na jakie możecie postawić! Dlaczego?

Papeteria i zaproszenia – dlaczego elementy botaniczne?

Spośród najpopularniejszych trendów ślubnych pary młode niezwykle często wybierają właśnie klasyczne propozycje kwiatowe. Pięknie podkreślają charakter uroczystości, podniosłość chwili i wplatają się w upodobania gości. Zaproszenia ślubne botaniczne odzwierciedlają piękno otaczającej przyrody i dlatego prędko nam się nie znudzą. Co więcej, ogromna gama motywów i barw sprawia, że klasyczne trendy botaniczne idealnie przeplatają się ze stylem boho, elegance, provance, rustic, czy garden party.

Papeteria na wesele – jak wybrać właściwie?

Jeśli decydujecie się na trendy botaniczne, zwróćcie szczególną uwagę na ujednolicenie motywu wśród wszystkich elementów papeterii. Bez względu na to, czy wybieracie zaproszenie jednokartkowe, glamour, ekologiczne, czy ze zdjęciem, zadbajcie o jednolite barwy z winietkami na ślub, zawieszkami na alkohol, menu czy z wystrojem stołu pary młodej. Papeterię ślubną z motywami botanicznymi oferuje na przykład ArtMA.

Dopasujecie ją do własnych pragnień i oczekiwań, a także gustów zaproszonych gości. To przecież oni będą odbiorcami papeterii i zaproszeń prawda?

1.jpg

Botaniczna papeteria ślubnaZaproszenia ślubne botaniczne a dopasowanie detali

Co najbardziej zachwyca nas w kwiatach? Barwy i kształty nie miałyby takiego oddziaływania, gdyby nie były idealnie dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Właśnie dlatego uwielbiamy polne kwiaty, które porywają nas swoją delikatnością.

Doskonale podkreślają zwłaszcza rustykalny styl przyjęcia weselnego. Z kolei rozwinięte i obdarzone mnóstwem płatków róże to wybór dla wyjątkowo romantycznych par. Papeteria na wesele z motywem storczyków to idealny wybór dla tych, którzy stawiają na styl elegance.Co jeszcze uwzględnić przy wyborze zaproszeń ślubnych?

Motyw przewodni uroczystości weselnej to podstawowe kryterium podczas wyboru zaproszeń. Ważne jest też zadbanie o gości. Dlaczego? Chociaż to para młoda jest w centrum uwagi podczas zaślubin i wesela, zabawa nie byłaby tak udana bez najbliższych osób.

2.jpg

Zaproszenie ślubne ze wzorem w kwiaty

Właśnie z tego powodu warto postawić na dopasowanie stylu do upodobań osób, które będą świętować razem z wami. Najlepiej sprawdzą się tutaj właśnie klasyczne kwiatowe kompozycje, które uchodzą za rozwiązanie niezwykle uniwersalne.Forma papeterii ślubnej

Dla ujednolicenia minimalistycznego stylu uroczystości bardzo dobrym wyborem będą zaproszenia jednokartkowe. Są doskonałym podkreśleniem klasyki, minimalizmu i piękna. Wyjątkowej grupie gości (rodzicom, rodzeństwu czy innym członkom rodziny) możecie podarować zaproszenia ślubne botaniczne ze zdjęciem.

To właśnie oni znają was najlepiej i zapewne sporo wspólnych chwil w narzeczeństwie i jeszcze wcześniej, gdy tylko „chodziliście” ze sobą, spędzali wspólnie z wami. Zaproszenia w takiej formie same w sobie będą ukłonem w ich stronę.

Zanim firma, w której zamówicie papeterię, wykona zamówienie, zwykle upłyną 2-3 tygodnie. Przed wami jeszcze wysyłka i podróże z zaproszeniami, które mogą pochłonąć jeszcze więcej czasu. Dlatego o papeterii ślubnej pomyślcie na kilka miesięcy przed planowanym ślubem.

tekst płatny
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę