Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.onet.pl

Groźny przestępca zatrzymany w Kolnie

Policjanci zatrzymali w Kolnie Artura B., poszukiwanego trzema listami gończymi, w tym za pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Mężczyzna podejrzewany jest o kradzieże samochodów, wymuszenia rozbójnicze, napady i uprowadzenia. Jak poinformował st. sierż. Andrzej Browarek z zespołu prasowego komendy stołecznej policji, funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością samochodową wkroczyli do kilku wytypowanych wcześniej mieszkań. Według ustaleń policji, mógł się tam znajdować poszukiwany. W jednym z nich w Kolnie był Artur B.


Artur B., według policji, należał do elity warszawskich złodziei samochodów. Kradł głównie Volkswageny i Audi (rocznik 2000-2005) z ulicznych parkingów oraz w wyniku rozbojów drogowych, najczęściej w Warszawie, ale również na terenie całego kraju.
Funkcjonariusze wydziału do walki z przestępczością samochodową tropili Artura B. od ponad roku, kilkakrotnie udało mu się jednak uciec. Miesiąc temu w zasadzce pod Ciechanowcem zatrzymano jego wspólnika Rafała R. pseud. Buli. B. udało się wówczas uciec.

Arturowi B. zostaną postawione kolejne zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej oraz kradzieży z włamaniem kilkunastu samochodów.

Zatrzymano również 36-letniego Jarosława C., który pomagał B. Za ukrywanie przestępcy grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę