Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

Pożar w Zosinie

W zakładzie ślusarskim w Zosinie, w gminie Łomża, w poniedziałek rano wybuchł pożar. Z zakładu wydobywają się kłęby ciemnego dymu. Na miejscu pracuje 10 jednostek straży pożarnej.

W zakładzie ślusarskim w Zosinie, kilka minut po godz. 9., wybuchł pożar. Informacja na stanowisko kierowania dotarła o godz. 9:20 - przekazuje brygadier Grzegorz Wilczyński z KM PSP w Łomży. Kłęby ciemnego dymy widać ze znacznej odległości. Pożar wybuchł w hali produkcyjnej zakładu ślusarskiego przy ul. Doliny Narwi. Strażacy po przybyciu zastali duże zadymienie i ogień. Do zakładu przylega garaż i dom mieszkalny. Część ratowników walczyła z ogniem w zakładzie, inni zabezpieczali przylegający budynek mieszkalny. Jak informuje brygadier Grzegorz Wilczyński, sytuacja jest już opanowana. Udało się też obronić przylegający budynek. Na chwilę obecną nie ma informacji o poszkodowanych. 

Na miejscu pracuje 10 jednostek straży pożarnej. Pięć z łomżyńskiej jednostki Państwowej Straży Pożarnej i pięć z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnej.  

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę