Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@

Pasjonatka owoców morza

O zatrzymaniu kobiety, która kradła artykuły spożywcze, poinformowali łomżyńscy policjanci. 43-latka szczególnie upodobała sobie owoce morza.

W środę, łomżyńscy kryminalni zatrzymali 43-latkę, która przez miesiąc, regularnie kradła w jednym ze sklepów osiedlowych głównie artykuły spożywcze. Łupem kobiety padały owoce morza takie jak sushi czy krewetki oraz zabawki. Pokrzywdzeni swoje straty oszacowali na ponad 1000 zł. Dzięki zainstalowanemu w sklepie monitoringowi, udało się ustalić sprawcę. Okazała się nim 43-letnia mieszkanka Łomży, która tego samego dnia usłyszała zarzut kradzieży. 

 Zgodnie z kodeksem karnym za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

(źródło: KMP Łomża)

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę