Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Potrącenie kobiety na ul. Dmowskiego

Główne zdjęcie
Fot. KMP Łomża

65-latka trafiła do szpitala po tym, jak cofający na parkingu przy ul. Dmowskiego samochód, potrącił kobietę stojącą na chodniku.

Ok godz. 11.55 dyżurny łomżyńskiej jednostki otrzymał  zgłoszenie o potrąceniu pieszej na ulicy Dmowskiego w Łomży – przekazuje podkomisarz Justyna Janowska. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 59-letni kierowca nissana wyjeżdżając z parkingu nie zachował szczególnej ostrożności i podczas cofania uderzył w 65-letnią pieszą stojącą na chodniku. 

Poszkodowana trafiła do szpitala na badania. Brak utrudnień w ruchu. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę