Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 20 października 2021 napisz DONOS@

Policjant pilotował mężczyznę z uciętym palcem do szpitala

Główne zdjęcie
Starszy posterunkowy Rafał Piórkowski

32-latek podczas sprawdzania maszyny rolniczej stracił palec i mocno krwawił. Policjant łomżyńskiej drogówki pilotował rannego, aby jak najszybciej przejechać korek i dotrzeć do szpitala. Kilka minut później 32-latek trafił pod opiekę lekarzy.

Wczoraj (poniedziałek 11.10.), przed południem, do policjanta z łomżyńskiej drogówki pełniącego służbę w mieście, podjechał kierowca skody. Zdenerwowany mężczyzna powiedział, że wiezie do szpitala syna, który wymaga natychmiastowej pomocy medycznej – czytamy w komunikacie KMP w Łomży. Rzecz miała miejsce na ul. Piłsudskiego w rejonie ul. Poznańskiej. Ojciec wiózł 32-letniego syna, który podczas sprawdzania kombajnu zbożowego zranił się w rękę i uciął sobie palec. Krwawiącego, rannego z odciętym palcem ojciec chciał jak najszybciej dowieść do szpitala. O tej porze ul. Piłsudskiego często bywa zakorkowana, dlatego policjant z drogówki „bez wahania rozpoczął pilotaż samochodu z rannym mężczyzną” - czytamy w komunikacie. "Kilka minut później 32-latek trafił pod opiekę lekarzy" - informuje policja.

- W sytuacji, w której zagrożone jest zdrowie i życie ludzkie auto pilotowane zwyczajowo „korzysta z uprzywilejowania radiowozu”, ale nie zwalnia to kierującego z zachowania szczególnej ostrożności  - wyjaśnia podkomisarz Justyna Janowska z łomżyńskiej jednostki. 

 

mm
wt, 12 października 2021 10:38
Data ostatniej edycji: wt, 12 października 2021 11:26:58

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę