Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@

Poseł Stefan Krajewski szefem PSL w regionie na kolejną kadencję

Główne zdjęcie
Poseł Stefan Krajewski, szef struktur PSL w województwie podlaskim

W sobotę odbył się regionalny zjazd PSL na którym delegaci wybierali prezesa Polskiego Stronnictwa Ludowego w województwie podlaskim. Został nim dotychczasowy szef struktur, poseł Stefan Krajewski.

W Księżynie koło Białegostoku odbywa się VI Wojewódzki Zjazd Delegatów Polskiego Stronnictwa Ludowego w Białymstoku. Do wyborów  prezesa struktur podlaskich PSL stanęło dwóch kandydatów, dotychczasowy Stefan Krajewski i były wicewojewoda podlaski Wiesław Żyliński. Delegaci bezapelacyjnie poparli dotychczasowego prezesa posła Stefana Krajewskiego, który w głosowaniu otrzymał 107 głosów. Na kontrkandydata Wiesława Żylińskiego głosowało 15 osób, a jeden głos był nieważny. Kadencja władz upłynęła w 2020 roku, ale ze względu na pandemię, została wydłużona. 

Na zjeździe obecny był prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz, który na początek grudnia (4.) zapowiedział w Warszawie kongres Polskiego Stronnictwa Ludowego.

 

mm
nie, 03 października 2021 09:04
Data ostatniej edycji: pon, 04 października 2021 08:32:40

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę