Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

Wyniósł sałatę i robota kuchennego

Z jednego z łomżyńskich marketów 40-letni mężczyzna usiłował ukraść sałatę i robot kuchenny. Na widok ochroniarza towar wyrzucił, a sam uciekł. Nie za daleko.

Łomżyńscy policjanci informują w komunikacie o zatrzymaniu 40-letniego mieszkańca miasta, który w jednym z marketów na terenie Łomży, próbował ukraść sałatę i robot kuchenny. Sytuacja miała miejsce we wtorek, tuż przed godz. 18. Mężczyzna przeniósł towar przez linię kas, jednak wychodząc ze sklepu na widok pracownika ochrony wyrzucił skradziony towar i zaczął uciekać. 

Patrolujący miasto policjanci dysponując rysopisem tego mężczyzny rozpoczęli poszukiwania. Zauważyli podobnego mężczyznę w pobliskiej galerii. Okazał się nim 40-latek, który został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Obsługa sklepu wyceniła straty na kwotę przekraczającą 500 złotych. 

We środę mieszkaniec Łomży usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Zgodnie z kodeksem karnym za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

 

mm
pt, 01 października 2021 16:58
Data ostatniej edycji: so, 02 października 2021 15:09:26

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę