Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Dwie kolizje obok siebie

Do dwóch kolizji doszło na skrzyżowaniu DK63 z DW679. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał, choć powstały utrudnienia w ruchu.

Kilkanaście minut przed godz. 11., na skrzyżowaniu drogi krajowej 63 Łomża - Zambrów z drogą wojewódzką 679 Łomża - Mężenin, doszło do dwóch, niezależnych od siebie kolizji. Najpierw kierująca fordem nie zachowała ostrożności i uderzyła w tył audi jadącego przed nią. Chwilę później kierujący hondą także nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył dostawczaka. Nikomu nic się nie stało, choć przybyła na miejsce karetka pogotowia zbadała kierującego audi.

Pogoroszyły sie warunki na drogach. Zaczął padać mały deszcz, a drogi zrobiły się śliskie. Z drzew zaczynają opadać liście, co w połączeniu z opadami deszczu sprawia, że spada przyczepność drogi. 

240206081801.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę