Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

Wypadek na obwodnicy Kupisk

Kolejny wypadek, tym razem zderzenie dwóch aut miał miejsce na obwodnicy Kupisk. Na szczęście nikt nie trafił do szpitala, ale są utrudnienia w ruchu.

Kilkanaście minut przed 16., na skrzyżowaniu obwodnicy Starych Kupisk z drogą do Jednaczewa, zderzyły się dwa pojazdy. Jedno rozbite auto wylądowało w rowie, a drugie zostało na jezdni. Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca nissanem wyjeżdżając od Kupisk niezastosowała się do znaku "Stop" i doprowadziła do zderzenia z peugeotem jadącym prawidłowo od strony Łomży. Na szczęście nikt nie został ranny.

Na miejscu policjanci ustalają dokładny przebieg zdarzenia. 

W tym samym miejscu wczoraj doszło do potrącenia rowerzystki.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę