Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Łomża wjeżdża na tory

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Spółka piwowarska Van Pur poinformowała o podpisaniu umowy z spółką Wars. Na mocy porozumienia we wszystkich wagonach restauracyjnych WARS można będzie “uraczyć“ się piwem Łomża.

Van Pur, największa, niezależna polska spółka piwowarska, została oficjalnym partnerem WARS, spółki odpowiedzialnej za wszystkie wagony restauracyjne Polskich Kolei Państwowych. Jak czytamy w komunikacie „w każdym wagonie restauracyjnym, który obsługuje WARS można uraczyć się piwem marki Łomża w czterech wariantach. Oprócz klasycznej Łomży Jasnej Van Pur proponuje 2 premiery: Łomża Białe Pszeniczne i Łomża Niefiltrowane.“

Dostępne ma być także nagrodzone brązowym medalem w niezależnym konkursie GOOD BEER piwo bezalkoholowe Łomża 0%.

Wszystkie 3 piwa alkoholowe oferowane mają być  w butelkach zwrotnych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę