Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 20 października 2021 napisz DONOS@

Wyprzedzanie czy wyścig TIR-ów

Główne zdjęcie
kadr z filmu

Niebezpieczną sytuację zarejestrował kierowca we wtorek rano na drodze krajowej 61 Łomża – Ostrołęka. Na filmie widzimy wyprzedzanie na linii ciągłej, omijanie wysepki po lewej stronie, a także utrudnianie wyprzedzenia.

Sytuacja miała miejsce o godzinie 9:31 na drodze krajowej 61, między Łomżą a Ostrołęką. Widzimy jak kierowca TIR-a na estońskich numerach rejestracyjnych wyprzedza inną ciężarówkę. Trwa to długo, w międzyczasie TIR przejeżdża linie ciągłe wiele razy. Mija także znak Podkoszary, omija wysepki oddzielające pasy ruchu po przeciwnej, lewej stronie. Momentami jazda ta przypomina wyścig, w który nie powinien mieć miejsca na takiej drodze. Rajd kierowców kończy się zatrzymaniem pojazdów niemal do zera, kiedy z przeciwnej strony pojawia się dostawczy bus. Ostatecznie kierowca wyprzedzanego TIR-a wpuszcza na pas ruchu „pirata”. 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę