Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
BIP

Dni Otwarte Szkoły

Szkoła rokrocznie organizuje DNI OTWARTE. Akcja ta ma na celu zaprezentowanie szkoły, jej historii, osiągnięć, bazy szkoły, zorganizowanie spotkań z uczniami i nauczycielami. Przyszli nasi uczniowie mogą zapoznać się z ofertę edukacyjną szkoły, z kierunkami i profilami szkół.

Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem dyrektora szkoły mgr Pawła Drożynera, uczniowie ZSE i O nr 6 w Łomży przygotowali część artystyczną pod kierunkiem mgr Małgorzaty Rogalskiej, można było również obejrzeć krótki film oraz prezentację multimedialną przygotowaną przez mgr Anetę Wiktorzak. Na sali gimnastycznej przygotowane zostały kroniki szkolne prowadzone od wielu lat przez mgr Jadwigę Rogalską, które cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród oglądających
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę