Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 września 2021 napisz DONOS@

Spodziewajmy się burz

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Po południu w rejonie Łomży należy spodziewać się burz, także z gradem. IMGW wydało ostrzeżenie meteorologiczne pierwszego stopnia przed tymi zjawiskami meteorologicznymi i towarzyszącymi im ulewami.

Synoptyk IMGW-PIB Mateusz Zamajtys wydał ostrzeżenie meteorologiczne pierwszego stopnia o burzach z gradem, które od godz. 11.00 we środę do późnych godzin nocnych mogą wydarzyć się w rejonie Łomży. Jak czytamy w komunikacie miejscami prognozowane są burze, którym będą towarzyszyć ulewne opady deszczu o wydajności od 15 mm do 25 mm, lokalnie do około 30 mm oraz porywy wiatru do 75 km/h. Lokalnie możliwy jest drobny grad. Synoptyk na 80% określił prawdopodobieństwo wystąpienia wspomnianych zdarzeń.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę