Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 września 2021 napisz DONOS@

Aby wyciągnąć dziecko, policjanci wybili szybę w aucie

W samo południe, podczas interwencji przy ul. Prusa, policjanci wybili szybę, aby uwolnić roczne dziecko. Oswobodzonego malca przytuliła mama, zdenerwowana całą sytuacją.

Urszula Brulińska z KMP w Łomży informuje, że około godz. 13. przy ul. Prusa, kobieta zatrzasnęła dziecko w samochodzie kia. Z opisu wynika, że przed zapięciem dziecka w foteliku, położyła torebkę z kluczami na siedzeniu kierowcy. Następnie zapięła ponad rocznego chłopca w foteliku i zamknęła drzwi. Niestety samochód zatrzasnął się z dzieckiem w środku. Temperatura na zewnątrz wynosiła około 28-29°C, a wszystkie szyby były pozamykane. Kobieta zadzwoniła na policję z prośbą o pomoc. Policjanci, którzy przybyli na miejsce, zastali roztrzęsioną matkę i płaczące dziecko w aucie. Zdecydowali więc o wybiciu szyby. Aby uchronić dziecko przed jakimkolwiek prawdopodobieństwem poranienia, zbito szybę po przekątnej, czyli boczną od kierowcy. 

Oswobodzony malec trafił prosto w ramiona mamy. 

 

210819083017.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę