Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Kobieta ugodzona nożem w Podgórzu...?

- Zgłoszenie otrzymaliśmy wczoraj o godzinie 21.15, że w Podgórzu koło Łomży zasłabła kobieta i że ma ranę kłutą klatki piersiowej - mówi młodszy aspirant Justyna Janowska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Oficer prasowy KMP w Łomży komentuje krótko dramatyczne wydarzenie we wtorek wieczorem: - Nie udzielamy żadnych, bardziej szczegółowych informacji, ponieważ czynności wyjaśniające to zdarzenie są w toku. Czekamy na tłumacza.

Mirosław R. Derewońko
tel. red. 696 145 146


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę