Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Uwaga, idą burze

Po południu w powiecie łomżyńskim i całym regionie należy spodziewać się opadów deszczu i burz. Sytuacja jest na tyle poważna, że IMGW wydało ostrzeżenie meteorologiczne dla znacznej części naszego kraju.

Po godz 16., jak wynika z ostrzeżenia meteorologicznego wydanego prze synoptyka IMGW-PIB Macieja Maciejewskiego, należy spodziewać się w naszym rejonie burz. Miejscami towarzyszyć im będą silne opady deszczu od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywy wiatru do 90 km/h. Dla sąsiedniego powiatu ostrołęckiego przewidziane są również burze z gradem. Na 80% określono prawdopodobieństwo wystąpienia zjawisk. 

Opady, które idą od zachodu już poczyniły szkody. Do dużej ulewy doszło w Zielonej Górze. Deszcz zalał wiele ulic i piwnic. W niektórych miejscach woda sięgała po kolana.

IMGW w swoim tweecie pisze, że najsilniejsze zjawiska towarzyszące burzom będą we wschodniej połowie kraju. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę