Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Ciągnikiem potrącił rowerzystę

Główne zdjęcie
Fot. KMP Łomża

Na DK61 pod Marianowem kierujący ciągnikiem potrącił rowerzystę. Mężczyzna trafił do szpitala. Ruch odbywa się wahadłowo.

Ok 13.25 dyżurny łomżyńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o potrąceniu rowerzysty na Dk 61, w miejscowości Marianowo -  informuje młodsza aspirant Justyna Janowska z KMP w Łomży. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 18-letni kierowca ciągnika rolniczego, ciągnącego dwie przyczepy, nieprawidłowo wykonał manewr wyprzedzania rowerzysty, a w celu uniknięcia zderzenia z pojazdem jadącym z naprzeciwka zjechał na prawo zahaczając o 68-letniego rowerzystę. Mężczyzna został zabrany do szpitala na badania.
Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę