Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Okradł sąsiadów

Główne zdjęcie
Fot. KMP Łomża

Kiedyś złodziej nie okradł swoich sąsiadów, dziś jak widać, zasady się zmieniły. Kryminalni z łomżyńskiej komendy zatrzymali bowiem 30-latka podejrzanego o włamanie do mieszkania i kradzieży biżuterii u sąsiadów. Na dowód tego złotą ozdobę z kradzieży powiesił sobie na szyi.

We wtorek na osiedlu Armii Krajowej, tj. między ul. Zawadzką a szpitalem, doszło rano do włamania do mieszkania. Łupem włamywacza padła biżuteria. Policjanci pracujący nad sprawą zauważyli, że sąsiadem pokrzywdzonych jest dobrze znany policjantom ze swojej przestępczej działalności 30-latek. Mundurowi w jednym z lombardów zabezpieczyli część skradzionych przedmiotów. Policjanci ustalili, że sprzedał je właśnie podejrzewany 30-latek. Niespełna dwie godziny później, na jednej z ulic miasta, mundurowi zatrzymali mężczyznę. 30-latek nie zdziwił się zatrzymaniem – informują policjanci. Jak się także okazało, złota ozdoba na jego szyi pochodziła z kradzieży z włamaniem. Mężczyzna szczegółowo opowiedział o swoim "skoku". 

Mówił, że doskonale wiedział, że jego sąsiedzi wyszli z mieszkania. Wybił młotkiem dziurę w drzwiach balkonowych i wszedł do wnętrza mieszkania. Nie przeszkadzał mu nawet fakt, że mieszkania usytuowane są na 3 piętrze. Przy zatrzymanym, kryminalni znaleźli również gotówkę i ponad gram substancji odurzającej. Mieszkaniec Łomży od razu trafił do policyjnego aresztu.

Zgromadzony przez łomżyńskich śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 30-latkowi zarzutu kradzieży z włamaniem, za co zgodnie z Kodeksem karnym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Mundurowi nie wykluczają rozszerzenia zarzutów w związku z posiadaniem środków odurzających.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę