Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@

Leją Kraskę!

Główne zdjęcie
fot. UM Łomża

Rozpoczęło się układanie warstwy wiążącej z masy mineralno asfaltowej na ul. Kraska, na długości 1 km. Wcześniej wykonane zostały krawężniki i kanalizacja deszczowa. Wierzchnia warstwa asfaltu będzie położona na wiosnę przyszłego roku. Do wykonania pozostaje chodnik (ok. 10 000 m2), kanał deszczowy i nawierzchnia ul. Kruczej.

Prace związane z wykonaniem kanalizacji deszczowej na ul. Kruczej zostaną rozpoczęte pod koniec obecnego tygodnia. Jeśli pozwoli pogoda to wykonawca, do końca roku wykona krawężnik, podbudowę i jedną warstwę asfaltu w ul. Kruczej.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę