Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Cieplejszy tydzień przed nami

Za sprawą napływającego z północy i północnego wschodu Europy chłodnego powietrza, początek tygodnia będzie jeszcze dość chłodny, jednak z dnia na dzień napływające do Polski powietrze będzie cieplejsze, a temperatura będzie stopniowo rosła. Od czwartku już niemal w całym kraju powinna przekraczać 18°C, a gdzieniegdzie nawet 22°C. Do końca tego tygodnia upałów jednak nie widać – czytamy w prognozie Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

W poniedziałek na ogół będzie pogodnie, a momentami nawet słonecznie. Temperatura w rejonie Łomży wyniesie około 16-17°C. Wiatr słaby północno-wschodni.

We wtorek na wschodzie kraju dość pogodnie. Tylko na zachodzie możliwe opady deszczu i burze. Temperatura maksymalna około 18°C . Wiatr słaby i umiarkowany wschodni. 

W środę i czwartek bardzo podobny typ pogody. Rano zachmurzenie małe, po południu wzrastające do umiarkowanego lokalnie dużego z przelotnymi opadami deszczu.  Temperatura maksymalna od 17°C do 19°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni. 

W piątek, sobotę i niedzielę będzie napływało nieco cieplejsze i wilgotne powietrze ze wschodu i południowego wschodu Europu. Przyniesie to wzrost temperatury w ciągu dnia, ale również silniejsze opady deszczu w burzach.  Temperatura maksymalna w ciągu dnia wyniesie od 20°C, w piątek do około 21°C-23°C w sobotę i w niedzielę. Wiatr nadal będzie wschodni, chwilami północno-wschodni.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę