Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Policja szuka uciekiniera

Nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać przed policjantami. Wypadł z drogi i dalej ruszył pieszo do lasu. Trwa obława za uciekinierem.

Na drodze wojewódzkiej 677 w okolicach Śniadowa kierujący bmw nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. Wjechał w ulicę Ostołęcką i uciekał. Za budowaną Via Baltica, w rejonie wsi Zalesie-Wypychy kierujący, prawdopodobnie w wyniku nadmiernej prędkości,  stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Może mówić o szczęściu, ponieważ właściwie tylko otarł się o grube drzewo. Uciekinier porzucił samochód i dalej zaczał uciekać pieszo. Na miejscu policjanci sprawdzają przejeżdżające samochody. Trwa akcja poszukiwawcza. 

 

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę