Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@

Ewakuacja w Nowogrodzie

Główne zdjęcie
Promień bezpieczeństwa - ewakuacji

W związku ze znalezieniem niewybuchu we wtorek od godz. 9.30 do około 10.20 zostanie przeprowadzona ewakuacja mieszkańców kilku ulic. Promień bezpieczeństwa wyznaczono na 400 m.

W związku z niebezpiecznym wykopaliskiem we wtorek 11 maja 2021 r. mieszkańcy ulic: Podmiejska, Miła, Pogodna, Spokojna, Radosna, Wojska Polskiego, Grunwaldzka, Porucznika Jarzyny, 11 Listopada (od ul. Łomżyńskiej w stronę Szablaku), Piękna, Zdrojowa (od 11 Listopada do ul. Koziej) oraz Łomżyńska (od ul. Stacha Konwy do 11 Listopada) proszeni są o opuszczenie swoich domów od godz. 9.20 na czas prowadzenia działań przez Patrol Saperski. Sprawna ewakuacja mieszkańców pozwoli na szybki powrót do miejsca zamieszkania po zakończonej akcji – informuje Urząd Miejski w Nowogrodzie.

Miejsce ewakuacji dla mieszkańców wyznaczono w Hala widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół Samorządowych w Nowogrodzie, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i w Bibliotece Publicznej w Nowogrodzie.

Podczas przebudowy ulicy Podmiejskiej w Nowogrodzie znaleziono niewybuch. Grzegorz Palka, burmistrz Nowogrodu podaje że to około 45 centymetrowy pocisk. Wstępnie promień bezpieczeństwa wyznaczono na 400m. 

 

Foto: Promień bezpieczeństwa - ewakuacji
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę