Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@

Ciepli "zimni ogrodnicy"

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Do Polski napłynęło ciepłe powietrze znad północnej Afryki, dzięki któremu początek tygodnia będzie słoneczny, bezopadowy i wręcz z wakacyjną temperaturą powietrza – pisze IMPW w swojej prognozie pogody na nadchodzący tydzień. Po ekstremalnie chłodnym kwietniu nareszcie będziemy obserwowali piękniejsze i cieplejsze oblicze wiosny. Co prawda od środy powrócą burze, a od czwartku nieznacznie się ochłodzi, ale tegoroczni „zimni ogrodnicy” nie będą martwić działkowiczów i rolników. Noce będą ciepłe.

W poniedziałek i wtorek praktycznie w całym kraju będzie słonecznie. Temperatura w rejonie Łomży przekroczy 20°C. W poniedziałek około 21°C, a we wtorek 22°C. Wiatr umiarkowany.

We środę, mimo że na zachodzie i południu kraju mogą pojawić się przelotne opady deszczu oraz burze, to w rejonie Łomży powinno być nadal dużo słońca i ciepło, około 22°C. Nieco chłodniej zrobi się we czwartek. Temperatura maksymalna spadnie do około 13°C. Może popadać przelotny deszcz. Będzie wiał umiarkowany i dość silny, okresami porywisty, południowo-wschodni wiatr. W piątek i sobotę, poza możliwymi opadami deszczu miejscami możliwe również burze. Temperatura wahać się będzie w granicach 16-20°C. Temperatura o poranku do soboty, czyli przez "zimnych ogrodników" może wynieść około 5-8°C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, początkowo wschodni i południowo-wschodni, od piątku z kierunków zachodnich. 

Niedziela pogodna i bez opadów. W nocy nieco chłodniej, od 4°C do 8°C, natomiast w dzień delikatnie cieplej, od 15°C do 19°C. Słaby wiatr wiał będzie z zachodu. 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę