Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Van Pur „kupuje” bilety do Kina

Główne zdjęcie
Pusta sala Kina Millenium

Marka Łomża, należąca do firmy Van Pur S.A., związana z łomżyńskim browarem, ze względu na pandemię, postanowiła wesprzeć łomżyńskie Kino Millenium.

W przesłanym komunikacie firma informuje, że Marka przeznaczyła 10 000 zł na zakup podwójnych biletów dla wszystkich pracowników Browaru, które będą mogły być zrealizowane po tym, jak kino zostanie ponownie otwarte.  

- Jako duży lokalny pracodawca czujemy się współodpowiedzialni za miejscową społeczność, dla której kino jest bardzo ważnym elementem życia kulturalnego. Nie możemy dopuścić, aby tego typu placówki znikały z mapy Łomży – komentuje Paulina Grodzińska, Dyrektor Marketingu Van Pur S.A.

brow.PNG

Wcześniej także Prezydent Łomży przyłączył się, i w ramach funduszu socjalnego pracownicy urzędu mogą skorzystać z oferty kina. 

Jedną z najbardziej dotkniętych restrykcjami, wynikającymi z pandemii koronawirusa, branż są placówki kultury, takie jak kina, muzea, czy teatry. Nie mogą one prowadzić swojej regularnej działalności a tym samym zarabiać. To stawia je w niezwykle trudnym ekonomicznie położeniu.

 

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę