Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Okradł na prawie 20 tys zł dom jednorodzinny

Włamał się do domu jednorodzinnego i go okradł. Łączna wartość skradzionych przedmiotów została wyceniona na blisko 20 tysięcy złotych.

Na przełomie lutego i marca, w Gminie Zbójna, doszło do włamania do domu jednorodzinnego. Z relacji pokrzywdzonych wynikało, że sprawca dostał się do wnętrza domu wywarzając okno do piwnicy. Łupem włamywacza padły pieniądze w kwocie 5 tysięcy złotych, trzy złote pierścionki, sprzęt RTV i AGD oraz meble kuchenne. Wartość skradzionych przedmiotów została wyceniona na kwotę blisko 20 tysięcy złotych. 

W środę, łomżyńscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o tę kradzież. Zabezpieczony materiał dowodowy wskazywał, że z włamaniem może mieć związek 36-letni mieszkaniec Ostrołęki. Mężczyzna został zatrzymany przez łomżyńskich kryminalnych i trafił do policyjnego aresztu. W czwartek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Zgodnie z Kodeksem karnym, kradzież z włamaniem zagrożona jest karą do 10 lat pozbawienia wolności. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę