Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wyborcza niedziela w Kolnie

W niedzielę przy urnach wyborczych ponownie stanęła część mieszkańców Kolna i okolic. W tamtejszym Okręgu Wyborczym nr 2 odbyły się wybory uzupełniające do Rada Gminy. Wybory stały sie konieczne po tym jak jeden z radnych wyprowadził się Kolna. W szranki stanęło dwóch chętnych do zajęcia miejsca zwolnionego w Radzie Gminy. Stefan Pisiak z listy Komitet Wyborczy Wyborców Wincenta i Waldemar Piwowarski z KWW Waszki Górszczyzna Kozioł. Pierwszy z kandydatów uzyskał 85 głosów poparcia, drugi o 44 głosy więcej i to właśnie Waldemar Piwowarski zostanie nowym Radnym Kolna


Warto dodać, że wybory uzupełniające w Kolnie charakteryzowała stosunkowo wysoka frekwencja. Do urn wyborczych poszło 34.72% uprawnionych do głosowania. W tego typu wyborach za zwyczaj wynosi ona kilkanaście procent.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę