Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 maja 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Z łomżyńskiego szpitala zniknął sprzęt wart kilkadziesiąt tysięcy złotych

Sprzęt medyczny kosztujący kilkadziesiąt tysięcy złotych zniknął z jednego z oddziałów Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Najprawdopodobniej został skradziony.

- Sprawą zajmuje się policja - potwierdza Jolanta Gryc z łomżyńskiego szpitala. - Rzeczywiście, 11 marca, na terenie Szpitala Wojewódzkiego w Łomży doszło do zaginięcia sprzętu medycznego wykorzystywanego do endoskopii urologicznych. Wartość szacunkowa sprzętu to około 80 000 zł. Poostępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Łomży - dodaje.

Ze względu na prowadzoną przez mundurowych sprawę pracownicy szpitala nie chcą informować o okolicznościach, w jakich sprzęt zniknął z oddziału, ani kto zauważył jego brak. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę