Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Bezpłatne badania i konsultacje onkologiczne

Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym zaprasza na “Otwarty dzień w onkologii”. W najbliższą sobotę 5 listopada w godzinach od 9-tej do 13-tej w przychodni onkologicznej i zakładzie diagnostyki obrazowej Szpitala Wojewódzkiego w Łomży na wszystkie panie bez względu na wiek i stan zdrowia czekać będą lekarze specjaliści z zakresu onkologii i radiologii. Na miejscu – pierwsze 40 pań będzie mogło wykonać bezpłatne badania USG piersi.

Akcję “ Otwarty dzień w onkologii” zorganizowały łomżyńskie amazonki we współpracy ze Szpitalem Wojewódzkim w Łomży i miejscowym oddziałem Podlaskiego Centrum Zdrowia Publicznego. Panie zainteresowane badaniami proszone są o zabranie na konsultacje książeczek ubezpieczeniowych i dowodów osobistych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę