Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Awaria wodociągu

W szczycie budynku przy ul. Ks. Janusza 22 w Łomży doszło do awarii sieci wodociągowej. MPWiK informuje o czasowej przerwie w dostawie wody.

W wyniku awarii o godz. 8.30 przy ul. Ks. Janusza 22, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Łomży informuje, że w blokach przy ul. Ks. Janusza 14, 16, 18, 20, 22, 22A w Łomży nastąpiła czasowa przerwa w dostawie wody.

Przewidywany czas przywrócenia dostaw wody określono na godz. 16. 

W tej chwili na miejscu pracuje ekipa MPWiK. Ze względu na niską temperaturę przedsiębiorstwo nie przewiduje zastępczego poboru wody. 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę