Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Podnoszą się rzeki

Główne zdjęcie
Narew

Narew w Wiźnie i Biebrza w Burzynie przekroczyły już górne granice stanów średnich. Po ostatnich opadach i dodatniej temperaturze podnosi się woda w okolicznych rzekach.

O godzinie 8.00 w czwartek stan Narwi w Wiźnie wykazywał 351 cm. i był o 1 cm powyżej górnej granicy stanów średnich. Przepływ wody w rzece wynosi 90,7 m3/s.

Podobnie w sąsiednim Burzynie, Biebrza przekroczyła górną granicę stanów średnich. O godz. 8.00 czujnik wskazywał stan na 295 cm. To o 5 cm powyżej górnej granicy stanów średnich. Przepływ wody wyniósł 48,7 m3/s. Temperatura wody wynosi 0,5 °C.

W Piątnicy dziś, o godz. 8.00 rano, Narew osiągnęła poziom 239 cm. Do górnej granicy stanów średnich brakuje jedynie 11 cm. Od wczoraj stan rzeki podniósł się o 4 cm. Przepływ wody wynosi 100 m3/s.

Natomiast Pisa w Dobrymlesie, w ciągu ostatnich 2 dni straciła 8 cm. We czwartek o godz. 8.00 jej stan wyniósł 111 cm i był 24 poniżej górnej granicy stanów średnich. Przepływ wody wyniósł 19 m3/s.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę