Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Sypnęło śniegiem

Po nocnych opadach śniegu i spadku temperatury na drogach utrzymują się trudne warunki. Jest ślisko, są zawieje i zamiecie, dochodzi do kolizji i wypadnięcia z drogi.

W nocy, w rejonie Łomży, temperatura spadła poniżej zera i napadało około 8-10 cm śniegu. Synoptyk IMGW-PIB Maciej Maciejewski prognozuje, że do ustania opadów tj. do godz 12:00 może jeszcze spaść do 5 cm świeżego puchu. O godz. 7.00 rano w Marianowie stacja IMGW wskazywała -3,5°C. Wiatr waha się około 50 km/h, choć w porywach może osiągnąć 70km/h. 

Na drogach zrobiło się ślisko i, mimo pracujących piaskarek, zalega rozjeżdżony śnieg, nawet na drogach krajowych. To sprawia, że pod niektóre wzniesienia nie mogą podjechać samochody. Tworzą się korki. Doszło do kilku niegroźnych kolizji zarówno w mieście jak i poza nim. W Śniadowie ciężarówka najechała na inną, a pod Miastkowem auto osobowe wylądowało w rowie. W mieście także doszło do kilku niegroźnych kolizji. Nikomu nic poważnego się nie stało. Warunki pogodowe są trudne, należy zachować ostrożność i oczyszczać szyby, aby nie ograniczać pola widzenia.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę