Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Poszukiwany i znaleziony za nieopłacenie grzywny

Łomżyńscy policjanci informują o zatrzymaniu 46-latka poszukiwanego przez sąd w Piszu. Mężczyznę znaleźli kryminalni w nowym miejscu zamieszkania.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Łomży, po działaniach operacyjnych, ustalili nowe miejsce pobytu mieszańca Gminy Łomża, którego poszukiwał sąd rejonowy w Piszu. Ciążyła na nim grzywna za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Kryminalni zatrzymali "zapominalskiego", a po opłaceniu 2 tysięcy złotych, 46-latek został zwolniony. 

Policjanci przypominają, że praktycznie codziennie zajmują się ustalaniem miejsc pobytu osób ściganych przez wymiar sprawiedliwości. Funkcjonariusze zatrzymują osoby, które próbują uniknąć konsekwencji za popełnione przestępstwa lub wykroczenia. Zwracają uwagę, że każdy kto pomaga przestępcy w uniknięciu odpowiedzialności karnej, w szczególności ukrywa sprawcę, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę