Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

W Zanklewie wyremontują świetlicę

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Za 294 tys. zł zostanie wyremontowana wiejska świetlica w Zanklewie w gminie Wizna. W ramach inwestycji powstanie także plac zabaw dla dzieci. W poniedziałek samorząd województwa podpisał umowę na dofinansowanie tej inwestycji z funduszy unijnych.

Za pieniądze unijne zostanie kompletnie wyremontowany budynek. Zostanie wymieniony dach, okna i drzwi, pomieszczenia będą pomalowane, położona zostanie również nowa posadzka. - To wszystko po to, aby w tym miejscu powstała świetlica wiejska. -Te z pozoru niewielkie inwestycje są bardzo ważne dla lokalnych społeczności, pozwalają im na integrację, na rozwój aktywności społecznej – zauważa Marek Olbryś, Wicemarszałek Województwa Podlaskiego. 

Projekt został zgłoszony w ramach Lokalnej Grupy Działania „Sąsiedzi”. Jego koszt wynosi 294 tys. zł, a dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego pokryje 250 tys. zł. Inwestycja ma być gotowa do końca listopada 2021 r. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę