Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Na pół roku więzienia łomżyński sąd skazał byłą nauczycielkę, która uwiodła nieletniego ucznia

Półtora roku pozbawienia wolności, a potem pół roku wykonywania prac społecznych - taki wyrok usłyszała w poniedziałek (25.01) w Sądzie Rejonowym w Łomży była nauczycielka oskarżona o uprowadzenie i uwiedzenie ucznia.

Justyna D. przetrzymywała czternastolatka wbrew woli jego rodziców i współżyła z nim seksualnie - stwierdził w akcie oskarżenia prokurator.

Rozprawa przed łomżyńskim sądem była bardzo krótka, ponieważ oskarżona od razu złożyła wniosek o dobrowolne poddanie się karze. Tę propozycję zaakceptował także prokurator.

W efekcie Justynę D. skazano na półtora roku pozbawienia wolności, a na poczet tej kary zaliczono 3-miesięczny areszt. Natomiast przez kolejne pół roku ma ona pracować społecznie w wymiarze 30 godz. miesięcznie.

Ponadto sąd orzekł dodatkowo wobec oskarżonej: zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego i nawiązywanie z nim jakichkolwiek kontaktów przez 3 lata oraz zakaz wykonywania zawodu nauczyciela przez 7 lat.

Justyna D. ma także wypłacić chłopcu 15 tys. zł nawiązki. Wyrok nie jest prawomocny, a zarzuty postawione przez prokuratora zagrożone są karą nawet 12 lat pozbawienia wolności.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę