Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Mroźno będzie do wtorku

Minus (-) 22,1°C zanotowała o godz. 6:00 stacja IMGW w Marianowie koło Łomży. Tak silny mróz utrzyma się jeszcze do wtorku. IMGW wydało ostrzeżenie meteorologiczne.

Nadszedł wyż syberyjski, który przyniósł niskie temperatury. Wczoraj, na krótko w wdarł się klin cieplejszego i wilgotniejszego powietrza, który przyniósł obfite opady śniegu. Sprawił on trochę kłopotów na drogach, ale już w nocy mroźne powietrze rozbudowało się i przyniosło znaczne spadki temperatury. W Marianowie o 6:00 rano w niedzielę termometr wskazywał -22,1°C, w Ostrołęce o 7:00 pokazał -20,2°C , a w Białymstoku także o 7:00 zanotował -22,8°C. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w nocy dla większości terytorium Polski, w tym dla północno-wschodniej, wydał ostrzeżenie o silnym mrozie. Ma ono trwać do wtorku, do godz. 9:00. Prognozuje się w ostrzeżeniu temperaturę minimalną w nocy z 17 na 18.01. od -23°C do -20°C i w nocy z 18 na 19.01. od -20°C do -17°C. Temperatura maksymalna w niedzielę 17.01. w dzień od -15°C do -12°C i jutro 18.01. temp. maks. w dzień od -14°C do -12°C. Wiatr o średniej prędkości od 10 km/h do 15 km/h. 

Serwis pogodowy windy.com na niedzielę w rejonie Łomży prognozuje -19°C, a w poniedziałkowy poranek temperatura może spaść nawet do –26°C w rejonie Łomży. Wg prognozy to ma być najmroźniejszy moment w tym tygodniu. We wtorek zacznie się szybko ocieplać i w nocy z wtorku  na środę, temperatura bardzo zbliży się do -2°C.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę