Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Trudne warunki drogowe

Trudne warunki na drogach. Sypie śnieg i jest ślisko. Już doszło do kilku kolizji i dachowania.

Kilkanaście minut po 11., na drodze 668, kierujący oplem jadąc od Jeziorka w kierunku Piątnicy podczas wyprzedzania wpadł w poślizg, wypadł z drogi, uderzył w przepust i wylądował na dachu na drodze. Jak dowiedzieliśmy się od świadka, auto jadąc jeszcze przed wyprzedzeniem jakby wpadało w poślizg. Wyprzedziło jadące audi i w poślizgu uderzyło w przepust, następnie przekoziołkowało i upadło na dachu na drodze. Kierujący sam opuścił pojazd. Wg świadków czuć było alkohol od kierowcy. Na miejscu pracują służby. Ruch odbywa się z utrudnieniami.

Wcześniej, na rondzie Solidarności zderzyły się dwa pojazdy, a później w Kisielnicy także zderzyły się dwa pojazdy. 

Z informacji dosłanych wynika, że na Rondzie Solidarności nie działała sygnalizacja świetlna. Biały samochód marki ford jadący od szpitala nie zastosował się do  znaku "ustap pierwszeństwa" w wyniku czego uderzył w pojazd nauki jazdy znajdujący się na skrzyżowaniu.

 

Sypiący śnieg bardzo utrudnia jazdę. Drogi są śliskie. 

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę