Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

W nocy popadało, ale nadciąga mróz

Główne zdjęcie
Odśnieżanie po nocnych opadach sniegu

W nocy sypnęło śniegiem, który przyniósł ośrodek niżowy znad Bałtyku. Dziś delikatny mróz, ale im bliżej weekendu tym temperatura będzie bardziej spadać. Nadciąga mróz.

W nocy z wtorku na środę, za sprawą ośrodka niżowego znad Bałtyku, spadło około 5-7 cm świeżego puchu. W ciągu dnia temperatura utrzyma się w granicach -1°C i nadal będzie padał śnieg. 

W czwartek mróz zacznie się nasilać. Ze wschodu nadciągnie, może nie bestia, ale układ syberyjski, który przyniesie mrozy. Grzegorz Walijewski, rzecznik prasowy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej zapowiada, że „im bliżej weekendu, tym chłodniej. W nocy z soboty na niedzielę na południu kraju oraz na Suwalszczyźnie termometry pokażą poniżej 20 stopni Celsjusza”.

W piątek wieczorem, w naszym regionie, temperatura będzie już dwucyfrowa na minusie. Najzimniej zapowiada się w niedzielny poranek. Temperatury w rejonie Łomży nie powinny przekroczyć – 20°C, ale bardzo się do niej zbliżą. Taka pogoda utrzyma się do wtorku, kiedy to mróz odpuści. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę