Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zmiany organizacji ruchu w Łomży

Od dziś obowiązują zmiany organizacji ruchu przy cmentarzach łomżyńskich. Związane są one ze zbliżającymi się świętami Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym. Tradycyjnie największe zmiany są w rejonie cmentarza przy ul. Kopernika. Ta ulica od dziś jest ulicą jednokierunkową. Można nią jechać tylko od ulicy Zawadzkiej do Alei Legionów. Jeden kierunek jazdy obowiązuje także na ulicy Zawadzkiej od ronda przy Teatrze Lalki i Aktora do ul. Sikorskiego. Utrudnienia mogą wystąpić też na ulicy Sikorskiego od Alei Legionów do Szosy Zambrowskiej. Po obu stronach ulicy wyznaczono miejsca postojowe.


W rejonie cmentarza przy ul. Przykoszarowej - po przeciwnej stronie obowiązywał będzie zakaz zatrzymywania się i postoju na ul. Przykoszarowej, od ul. Śniadeckiego w kierunku Alei Legionów.

Zmiany w organizacji ruchu będą obowiązywały do 3 listopada.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę