Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Tragiczny początek świąt

Główne zdjęcie
Zdarzenie w Białymstoku Fot. KMP Białystok

Dwie osoby zgięły w dwóch wypadkach jakie miały miejsce w województwie podlaskim. Jeden miał miejsce po 18. w Białymstoku, a drugi około 30 minut po północy terenie powiatu wysokomazowieckiego. Wcześniej w Grajewie na pasach potrącono dwie dziewczynki.

Jak informują podlascy policjanci tragicznie zaczęły się święta na drogach w regionie. Najpierw w Grajewie, około 18:05 na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z Piłsudskiego doszło do potrącenia dwóch dziewczynek w wieku 11 i 13 lat przez kierującego VW Touran 26 latka. Dziewczynki przechodziły przez jezdjnię na zielonym świetle. Trafiły do szpitala.

Tragicznie zakończył się także wypadek na  na rondzie Jagiellonii w Białymstoku. Wstępne ustalenia policji wskazują, że 28 letni kierowca jeepa jadący z 5 letnią dziewczynką aleją Niepodległości wjechał na czerwonym świetle i uderzył w bok skręcającej w lewo toyoty, będącej na alei Jana Pawła w kierunku NSZ. Po zderzeniu porzucił samochód z dzieckiem i uciekł. Dziecko trafiło do szpitala, a kierowcę odnalazł przewodnik z psem. Z toyoty 2 osoby trafiły do szpitala, niestety jedna osoba zmarła. 

30 minut po północy na drodze pomiędzy Wysokim Maz. a Brzózkami Brzezińskimi, 18 letni kierowca audi nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Podczas ucieczki przed patrolem stracił panowanie nad samochodem i wypadł z drogi. Autem podróżowało 4 osoby. Niestety zginął 19 letni pasażer pojazdu, a kierowca trafił do szpitala. Wg. wstępnych badań kierowca pojazdu był trzeźwy, ale nie miał uprawnień do kierowania. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę