Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Kot nie mógł zejść z drzewa

- Wszedł wczoraj po południu, ale myślałam, że zejdzie – mówiła właścicielka kota, którego z drzewa musieli przy pomocy drabiny zdjąć strażacy.

Przed 9:00 rano właścicielka zaalarmowała straż pożarną, że zwierzę siedzi na drzewie od wczoraj  i nie może zejść. Na miejsce przybyły dwa zastępy OSP z Piątnicy i drabina strażacka z PSP z  Łomży. Kot siedział na jodle ogołoconej od dołu z gałęzi i głośno miauczał. Może dlatego nie miał odwagi zejść. Całe zdarzenie miało miejsce przy bloku niedaleko szkoły w Piątnicy. Mimo małej przestrzeni strażacy sprawnie rozstawili zwyżkę i zdjęli kota, na którego na ziemi czekała z utęsknieniem jedna z córek. Kot, jak tylko wpadł w ramiona dziecka przytulił się i trafił do domu na miskę mleka.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę